Aktualności
Nowoczesne filtry i układy zmiękczania wodny - doskonałe do wszelakich zastosowań 2018-10-13
Wprowadziliśmy do swojej oferty bardzo nowatorskie filtry, które można zastosować zarówno przy poborach wody z kranu jak i przy instalacji C.O. w nowym i starym budynku.  
GRUNDFOS MQ - wodna pompa 2014-09-24
Niskie ciśnienie wody? Jest na to rozwiązanie - wodna pompa, która umożliwi podniesienie ciśnienia wody w naszej instalacji domowej.
AQUACOMPLUS+ glikolowy gruntowy wymiennik ciepła 2014-09-15
Serwis
Aktualności

AKCJA PROMOCYJNA: VITOCOM LAN100 - monitoring pracy urządzeń grzewczych

Data dodania: 2014-07-30

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferowanego przez nas rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami - odpowiedzą na wszelkie pytania 607-554-966 lub 884-8888-13


VITOCOM 100/VITOCOM 100 LAN1

Przedstawiamy prosty system do zdalnego nadzoru nad system grzewczym w Państwa nieruchomościach za pomocą urządzania mobilnego posiadającego dostęp do sieci Internet z każdego miejsca na ziemi! Szczególnie jest on przydatny w miejscach, gdzie obecność użytkownika jest sporadyczna, ale także dla ścisłej kontroli codziennej pracy.

Vitocom 100 LAN1

Jakie są zalety proponowanego rozwiązania?

Wyobraźmy sobie sytuację dłuższej nieobecności w miejscu zamieszkania. Praca kotłowni w takim czasie jest stratą energii i środków finansowych, a powrót do wychłodzonego mieszkania jest niedopuszczalny. I w takich sytuacji z pomocą przychodzi VITOCOM 100LAN. Za jego pomocą przez cały okres nieobecności mamy dostęp do wszelkich informacji na temat parametrów pracy kotłowni – mało tego! Przez cały ten okres mamy możliwość podejmowania decyzji dotyczących pracy naszego systemu grzewczego. Po powrocie zastaniemy nasz dom ogrzany, a w kotle zastaniemy ogrzaną wodę użytkową.

System ten otwarty jest na dostarczanie jego użytkownikowi większej ilości potrzebnych informacji, np. monitorowanie poziomu oleju opalowego czy informowanie o zadymieniu czy pożarze.

Do zaoferowania mamy urządzanie obsługiwane za pomocą komunikatów SMS lub za pomocą aplikacji VIESSMANN VITOTROL.

http://www.viessmann.pl/content/dam/internet-global/images/vitotrol_app/systemkonfiguration.gif

W pierwszej wersji, obsługa odbywa się w wygodny sposób poprzez komunikaty SMS. Wszelkie ewentualne nieprawidłowości w pracy systemu grzewczego czy też awarie są także sygnalizowane poprzez wiadomość SMS. Wystarczy karta SIM i zasięg telefonii komórkowej (nawet w systemie prepaid, aby ograniczyć koszty funkcjonowania instalacji)

Druga wersja urządzania do bardziej zaawansowany system. Do jego działania wymagane jest podłączenie do naszego kotła urządzenia VITOCOM 100 LAN1 oraz podłączenia go naszej internetowej sieci domowej. I to tyle! Obsługa mnóstwa parametrów odbywa się za pomocą aplikacji VIESSMANN VITOTROL na naszym urządzeniu mobilnym. Aplikacja zgłasza natychmiast wszystkie odchylenia od normalnego stanu roboczego.

Daje to użytkownikowi pełną kontrolę nad instalacją grzewczą.

Aplikacja Viessmann Vitotrol umożliwia Państwu obsługę instalacji grzewczych firmy Viessmann wyposażonych w regulator Vitotronic. Prosta, intuicyjna i wygodna obsługa możliwa jest z każdego miejsca i w dowolnym czasie. Oprócz funkcji obsługi aplikacja Vitotrol posiada wszystkie ogólne i kontekstowe funkcje pomocnicze. Działa ona na urządzeniach mobilnych, które pracują pod kontrolą systemów operacyjnych iOS 5.0 lub wyżej oraz Android2.2 lub wyżej.

http://www.viessmann.pl/content/dam/internet-global/images/vitotrol_app/Mobile_Endgeraete_Android.jpg.shrink.570x250.ffffff.gif

iOS Version

Android Version


Aplikacja Vitotrol oferuje Państwu dostęp do następujących funkcji regulacji ogrzewania Vitotronic:

  • prosta obsługa programu pracy,zadanej temperatury wnętrz,zadanej temperatury ciepłej wody użytkowej i „programu wakacyjnego”.
  • programy czasowe do ogrzewania pomieszczeń, podgrzewu ciepłej wody użytkowej i obiegu
  • przejrzysty wskaźnik parametrów eksploatacyjnych włącznie ze wszystkimi ważnymi temperaturami
  • prezentacja danych efektywności pracy włącznie z uzyskiem energii solarnej i godzinami pracy.


http://www.viessmann.pl/content/dam/internet-global/images/vitotrol_app/iOS_Screen_04.jpg

http://www.viessmann.pl/content/dam/internet-global/images/vitotrol_app/iOS_Screen_04.jpg

 


Z aplikacji Vitotrol można korzystać, jeżeli Państwa instalacja grzewcza jest wyposażona w jeden z niżej wymienionych kotłów wzgl. urządzeń grzewczych firmy Viessmann z regulatorem Vitotronic:

Kotły wiszące

  • Vitodens 3xx z regulatorem Vitotronic 200 RF HO1B** / HO1C
  • Vitodens 200 z regulatorem Vitotronic 200 HO1* / HO1A*

Kotły małej mocy

  • Vitocrossal 300lubVitoladens 300-C z regulatorem Vitotronic 200 KW6B / KW6A*
  • Kotły małej mocy z regulatoremVitotronic 200 KO1B lub KO2B

Kotły średniej mocy

·Kotły średniej mocy z następującymi regulatorami Vitotronic
- Vitotronic 200 GW1B
- Vitotronic 300 GW2B / GW4B
- Vitotronic 200-H TypHK1B lubHK3B

Pompy ciepła

·Pompy ciepła z następującymi regulatorami Vitotronic
- Vitotronic 200 WO1B / WO1C

Kotły na drewno

  • Vitoligno 300-P mit Regelung Vitotronic 200 FO1

O ingerencję niepowołanych danych w regulator uniemożliwia bezpieczna transmisja wprotokole HTTPS z kodowaniem SSL.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferowanego przez nas rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami - odpowiedzą na wszelkie pytania 607-554-966 lub 884-8888-13


ul. Tarnogórska 97, 44-100 Gliwice
tel. 884-8888-13 (play)
e-mail. info@timmler.pl

wykonanie: kotonski.pl
Menu