Aktualności
Nowoczesne filtry i układy zmiękczania wodny - doskonałe do wszelakich zastosowań 2018-10-13
Wprowadziliśmy do swojej oferty bardzo nowatorskie filtry, które można zastosować zarówno przy poborach wody z kranu jak i przy instalacji C.O. w nowym i starym budynku.  
GRUNDFOS MQ - wodna pompa 2014-09-24
Niskie ciśnienie wody? Jest na to rozwiązanie - wodna pompa, która umożliwi podniesienie ciśnienia wody w naszej instalacji domowej.
AQUACOMPLUS+ glikolowy gruntowy wymiennik ciepła 2014-09-15
Serwis
O nas

Firma TIMMLER Technologie Ogrzewania to rzetelna i profesjonalna firma oferująca szeroka gamę usług:

  • Doradztwo w zakresie ekonomicznych i ekologicznych technologii ogrzewania. Duży nacisk kładziemy na OZE czyli odnawialne źródła energii wykorzystujące takie urządzenia jak: pompy ciepła, kotły kondensacyjne, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, rekuperatory, gruntowe wymienniki ciepła, przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków.

  • Projektowanie i dobór ekonomicznych w eksploatacji instalacji grzewczych ze szczególnym wskazaniem na instalacje niskotemperaturowe podłogowe, ścienne.

  • Wykonawstwo instalacji grzewczych i sanitarnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb inwestora ze szczególnym wskazaniem na źródła ciepła z OZE.
  • Nadzór inwestorski – dbamy o to aby każda inwestycja była wykonana na najwyższym poziomie, zgodnie z projektem, zgodnie z założeniem technicznym i decyzją inwestora.

Firma TIMMLER Technologie Ogrzewania to ludzie chcący tworzyć lepszą stronę technologii ogrzewania.

Obszar prowadzenia prac inwestycyjnych : Gliwice, Bytom, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Pyskowice, Mikołów, Świerklaniec, Piekary Śląskie.

Naszą dewizą jest jakość, profesjonalizm - a co za tym idzie: zadowolenie klienta.
ul. Tarnogórska 97, 44-100 Gliwice
tel. 884-8888-13 (play)
e-mail. info@timmler.pl

wykonanie: kotonski.pl
Menu